اومده از من تقاضای وام کنه، میگم خب من یکی از اعضی کمیته پرسنلی م، باید تو کمیته مطرح بشه، میگم تو که تازه وام گرفتی نمیشه که بهت وام داد دوباره میگه به خدا گیر کردم، چک مدرسه بچه م واسه آخر مهره، خیلی هم دستم تنگه، میگم خب مگع چقدره میگه کل ش شده میلیون تومن، من دو تا چک 6 میلیونی برای این دو ماه دادم 6 تومن هم اولش دادم، میگم بچه ت مگه مدرسه میره میگه آره ابتدای میره، تو دلم میگم همسری داره دکترای دانشگاه آزاد میخونه اونم با کلی کارگاه و آزمایشگاه و سالی میلیون هزینه اش نیست، یه فسقله بچه داره میره مدرسه میلیون واسه چی ازش میگیرن، از این گذشتم این سوال به ذهنم رسید، مدرسه غیر انتفاعی یعنی چی؟؟ یعنی نفعی ازش موسسین نمیبرن یعنی خیریه است؟؟ اگه نفعی نمیبرن میلیون واسه چی ازشون میگیرن؟

حساب کردم یه معلم ماهی 4 میلیون بگیره ازشون، یه کلاس بیست نفره هم باشن میشه سالی 360 میلیون درآمد، هزینه هم میشه 48 میلیون حقوق معلمه، فکر کنیم هزینه دفتردار و آبدار هم به تناسب این کلاس بشه 52 میلیون جمعا 100 میلیون، یعنی صاحب مدرسه خالص 260 میلیون سود فقط یک کلاسشه

اون مدرسه چند تا کلاس داره؟

هزینه اجاره و سایر هزینه های اون مدرسه هر چقدرم باشه قطعا یک کلاس همه هزینه ها رو پوشش میده و .

این مدرسه از هر موسسه انتفاعی انتفاعی تره بوخودا

ورزشگاه - فوتبال - زنان - رسانه ها - حماقت - خیانت - فشار فیفا - وادادگی مسئولین و دیگر هیچ

مدرسه اتفاعیه انتفاعیه انتفاعی

میلیون ,مدرسه ,هزینه ,میگم ,هم ,انتفاعی , میلیون ,میگم خب ,میلیون واسه ,واسه چی ,باشن میشه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازی رایانه وبلاگ امام عصر عج WordPress customization and Maintenance Services با ما به روز ترین باشید مجله اینترنتی سگ ها و گربه ها در وهم خود بیدار روزگار تنهای دانلود فایل های کمیاب رُنسانس طراحی سایت|لوستر|لوله بازکنی|نظافت منزل